SoCalGas - قیود و شرایط
Feedback Tab: Click here to submit feedback

قیود و شرایط

حق طبع و نشر وعلائم تجاری

تمام محتوی دارای حق طبع و نشر میباشد@2011-2000 Southern California Gas Company
تمام حقوق طبع و نشر و علامت تجارتی محفوظ میباشد.

محتوی

تمامی متون، اطلاعات، داده، تصاویر، نمودارها، فایلهای html، نرم افزار، منبع و دستورالعمل های مقصود، کلیپ های تصویری و صوتی، علائم تجاری و لوگوها، و مشابه این موارد ("محتوی") که در این وبسایت مشاهده می شوند به شرکت Southern California Gas Company ("Company" یا "SoCalGas") یا شرکتهای وابسته به آن، اعطاکنندگان جواز، یا تأمین کنندگان خدمات تعلق دارد، مگر اینکه در وبسایت چیزی غیر از آن قید شده باشد. شما تنها می توانید از محتوی بصورت آنلاین و تنها برای استفاده شخصی، داخلی و غیر تجاری استفاده کنید. هر گونه محتوی که دانلود و یا چاپ می شود نباید علامت تجاری ما تحت عنوان "© [تاریخ اجرا]Southern California Gas Company. تمامی حقوق محفوظ است." از آن برداشته شود. هر گونه استفاده دیگری از محتوی و نیز نشر مجدد و بدون محدودیت آن بدون مجوز کتبی از شرکت غیر مجاز است. در صورتی که معین شد کاربری حق چاپ و نشر شخص ثالثی را از طریق انتقال و یا ارسال مطالب در رابطه با این وبسایت نقض کرده باشد که به نقض حق چاپ و نشر آن طرف و یا سایر حقوق قانونی منجر شده باشد، آن کاربر از استفاده از وبسایت محروم می شود.

تمامی علائم تجاری استفاده شده در این وبسایت متعلق به این شرکت می باشد و یا در مواردی با کسب مجوز از مالکان اصلی مربوطه مورد استفاده قرار گرفته است. هیچ علامت تجاری، شامل - بدون محدودیت، لوگوها، و نام های دامنه اینترنتی که از علائم تجاری "SolCalGas"، " Southern California Gas Company" یا " Southern California Gas" استفاده می کنند (حال چه با حروف بزرگ نوشته شده باشند یا خیر یا بین آنها فاصله باشد یا نباشد) نباید بدون مجوز کتبی از شرکت و یا مالک علامت تجاری استفاده و یا چاپ شود.

بجز حق غیر انحصاری کاربری توسط کاربران که در اینجا قید شده است، هیچ گونه حقی در رابطه با محتوی یا بخش هایی از آن، بدون توجه به شکل نمود آن، با ارسال آن به این وبسایت و یا با دسترسی کاربر به آن، به کاربران داده نمی شود.

حق بازنگری، تکمیل و یا قطع تمامی و یا بخش هایی از محتوی و یا وبسایت در هر زمانی برای شرکت محفوظ است. علاوه بر این، شرکت حق تغییر قیود و شرایط در هر زمانی را برای خود محفوظ داشته است و آن قیود به محض ارسال به سایت لازم الاجرا می باشند. "کاربران" به معنای افراد و یا واحدهایی است که از اطلاعات سایت استفاده کرده، به آنها دسترسی دارند و یا آنها را دریافت می کنند و یا برای سایت اطلاعات فراهم می آورند.

دعوی تخلف در وبسایت

در صورتی که هر یک از بازدیدکنندگان معتقد باشد که حقوق چاپ و نشر و یا علائم تجاری آنها توسط مطالب ارسالی و یا ذخیره شده در سایت نقض شده است، می بایست فرم لینک "اعلام تخلف""اعلام تخلف" را تکمیل کرده و آن را با مدیر سایت ما به آدرس webmaster@socalgas.com ا ارسال و رو نوشتی از آن را به آدرس زیر ارسال نمایند:

Southern California Gas Company
Office of the General Counsel
Notice of Infringement
555 W. Fifth Street
Los Angeles, CA 90013

چنین اعلامی باید اطلاعات لازم تحت مفاد مربوط به قانون حق چاپ و نشر هزاره دیجیتال، 17 U.S.C. بند 512 (c) (3) (A) (یا قانون جانشین آن) را ارائه دهد. همانطور که در آن قانون قید شده است، هرگونه اعلام تخلف که اساساً مطابق با مفاد فوق نباشد، به عنوان اعلامی که "اطلاعات واقعی" و یا "آگاهی از حقایق یا شرایط که تخلف در آن مشهود است" را ارائه نمی دهد، تلقی می گردد. لطفاً هرگاه مایل بودید اعمال به اصطلاح تخلف آمیز را گزارش دهید، یک اعلام جداگانه ارائه دهید.

کاربری

با کاربری یا دسترسی به این وب سایت (www.socalgas.com) و یا با استفاده از محصولات و یا خدمات ارائه شده در این وبسایت و یا سفارش و نیز خرید آنها، چنین قلمداد میشود که کاربران این قیود و شرایط را خوانده و قبول کرده اند، حتی اگر به بخشی از وب سایت دسترسی داشته باشند که به تأیید آن نیاز داشته باشد، و بدین وسیله موافقت خود برای الزام به این قیود وشرایط را (بعلاو سیاست حفظ حریم خصوصی ما) اعلام می کنند.

اگر کاربران قیود و شرایط را قبول نمی کنند یا با آن موافقت نمی کنند، باید فوراٌ از استفاده کردن از این وب سایت خودداری کنند. شرکت Company به صلاح دید مطلق خود، این حق را محفوظ میدارد که هر کاربر را اخراج کند یا مانع کاربری بشود که از این وب سایت استفاده میکند.

حساب کاربران

Company انحصاراٌ به صلاحدید مطلق خود، ممکن است به کاربران اجازه دسترسی به قسمتهای محدودی از وب سایت بدهد، از جمله، بدون محدودیت، یک یا چند حساب کاربری درشرایطی که اطلاعات و خدمات مشتریان ممکن است ارائه داده شود و/یا کسب شود.

مشتریانی که به چنین مکانهائی دسترسی دارند، همانطور که در ارتباط با خدمات ارائه شده مشخص شده است، ممکن است تابع قیود و شرایط دیگری نیز باشند. کاربرانی که دارای حسابهای خدماتی هستند، به طور انحصاری مسئولیت حفظ محرمیت هر اطلاعاتی که با ورود به سایت استفاده می شود، اطلاعات حساب کاربری، و هر گونه اقدام و یا عدم فعالیت در رابطه با اینگونه حساب ها را بر عهده دارند.

زمانبندی درخواست های خدمات مربوط به تجهیزات

شما می توانید بصورت آنلاین درخواستی ارسال کنید تا یک تکنیسین خدمات SoCalGas به منزل و یا محل کار شما مراجعه کند و تجهیزات گازی شما را بررسی و در بعضی شرایط تعمیر کند. درخواست های اضطراری بصورت آنلاین دریافت نمی شوند. طی ساعات روز، یک فرد بالغ (18 سال و بالاتر) باید برای مراجعه برنامه ریزی شده در ساختمان حضور داشته باشد، اما می توانید از قبل تمهیدات متناوبی را برای دسترسی تکنیسین خدمات جهت بررسی تجهیزات در نظر بگیرید. پس از تاریکی هوا یک فرد بالغ باید حتما در ساختمان حضور داشته باشد، در غیر اینصورت فرد تکنیسین وارد ساختمان نخواهد شد. SoCalGas هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با دسترسی به منزل یا محل کار شما نمی پذیرد، حتی اگر کلیدی برای مراجعه به آن محل ارائه شده باشد.

محدودیتهای مسئولیت

Company, و شرکتهای مادر آن و شرکتهای وابسته به آن، همراه اعضاء هیئت مدیره آنها، مدیران، پرسنل، کارمندان، یا نمایندگان آنها، پاسخگو نبوده و هیچگونه مسئولیتی را نمی پذیرند و بدینوسیله کاربر حق هر ادعا، مطالبه، مسئولیت، سبب دعوی، اقدامات قانونی، خسارت و هزینه را شامل و بدون محدودیت، چه مستقیم و یا چه غیر مستقیم، اتفاقی، محتمل الوقوع، برآیندی، تصادفی و یا فوق العاده باشد، خسارات خاص یا تنبیهی به هر شکلی، در نتیجه استفاده از این وب سایت ( شامل محصولات، خدمات و محتوی) را حتی اگر شرکت Company، شرکت مادر آن یا شرکتهای وابسته به آن که از مسئولیتهای احتمالی چنین خساراتی آگاه شده باشند را از خود اسقاط می کند. تنها چاره کابران در مقابل اینگونه ادعاها، مطالبه ها، مسئولیتها، سبب دعوی، اقدامات قانونی، خسارات یا هزینه ها عدم استفاده از این وبسایت است.

حفظ حریم خصوصی

خط مشی حفظ حریم خصوصی ما مربوط به هر اطلاعاتی که توسط Company از این وب سایت کسب میشود، را می توان در قسمت حفظ حریم خصوصی Privacy section وب سایت مشاهده کرد. قوانین مکمل مربوط به حفظ حریم خصوصی چنانکه در قسمتهایی از این وب سایت ذکر شده است، ممکن است برای خدمات رسانی به کاربری خاص باشد.

عدم تصدیق

Company خدمات یا محصولات، کسب و کار (بیزنس) شخص ثالث را توصیه، تصدیق یا از آن حمایت نمی کند، مگر اینکه صریحاٌ توسط شرکت Company در وب سایت ذکر شده باشد. اگر این وب سایت در مورد شخص ثالث اطلاعاتی را ارائه بدهد یا اطلاعاتی را از طرف شخص ثالث ارائه بدهد، از جمله لینک به وب سایتهای شخص ثالث، شرکت Company برای هرگونه خسارتی یا ضرری که مربوط به اطلاعات هر شخص ثالث، حتی اگر حاوی اشتباهات یا سهو و خطا باشد، مسئول یا پاسخگو نخواهد بود. همچنین, شرکت Company در مورد خدمات یا محصولات هر شخص ثالتی مسئول یا پاسخگو نخواهد بود. لطفاً به بحث در مورد لینکها در سیاست حفظحریم خصوصی ما بعلاوه بخش رفع مسئولیت در قبال محتویات مربوط شخص ثالث مراجعه کنید.

اعراض از تضمین

Company و ارائه دهندگان محتوی وب سایت در مورد عملی بودن آن و کاربرد محتوی آن هیچ گونه ادعائی ندارند. مسئولیت استفاده و مرور این وبسایت توسط شما بر عهده شما می باشد. تمام اطلاعات گنجانده شده در وب سایت "همانطور که هست" و "همانطور که در دسترس میباشد"، بدون هیچ اعلام اعتمادی یا تضمینی، چه صریحاً و چه بطور ضمنی در اختیار گذاشته شده است. شما نباید تصور کنید که اطلاعات موجود در این وب سایت مرتباً بروزرسانی میشود یا حاوی اطلاعات جاری است.

این وب سایت ممکن است گاه گاهی قابل استفاده نباشد یا مختل شده باشد و یا به درستی عمل نکند. Company هیچگونه مسئولیتی در قبال عدم کارایی، اختلال یا عملکرد سوء آن بر عهده نمی گیرد. به استفاده کنندگان وب سایت اخطار داده میشود که اطلاعات ارائه شده در وب سایت ممکن است دارای اشتباهات فنی، نادرستی ها، خطا ها و اشکالات، ویروسهای ناشناخته، و حذفیات باشد. کاربر تمام خطرات مربوط به استفاده از این وب سایت را متقبل میشود و بدینوسیله از تمام تضمین های مربوط به بکار گیری این وب سایت از طرف کاربران توسط Company اسقاط حق می کند.

علی رغم هر مفاد دیگری از این قیود و شرایط، شرکت Company از هر نوع وکالت، تضمینی و یا ضمانت صریح و یا ضمنی، به هر شکلی، در رابطه با این وبسایت (اعم از محصولات، خدمات و یا محتوی سایت)، شامل تضمین بازارپذیری و تناسب با اهداف خاص، حق، عدم نقض حقوق شخص ثالث،و صحت آنها که البته به این موارد نیز محدود نمی شود، صرفنظر میکند. هیچ اطلاعات شفاهی یا کتبی یا مشاوره ارائه شده توسط ما یا نمایندگان مجاز ما نباید به منزله تضمین و یا به هر صورتی افزایش میزان تعهدات ما تحت این قیود و شرایط تلقی گردد.

جبران خسارت

کاربران، شرکت Company و نیز شرکت مادر و شرکتهای وابسته به آن، و اعضای هیئت مدیره، مدیران، کادر آن، کارمندان، یا نمایندگان آنها را از هر ادعائی، مطالبه ای، مسئولیتی، سبب دعوی، یامورد قانونی، خسارتی یا هزینه ها ( از جمله دستمزد معقول برای وکیل و پرداختی های نقدی) که در رابطه با استفاده از وب سایت (از جمله محصولات، خدمات و محتوی) منجمله اما بدون محدودیت، اطلاعات نادرست گنجانده شده در وب سایت، محتوی آن، یا ارائه آن، یا محصولات و خدمات شرکت Company یا شخص ثالث را بری الذمه نگاه داشته، و مصون خواهند داشت.

قانون حاکم

این قیود و شرایط تنها تحت قوانین ایالت کالیفرنیا، بدون اشاره به اصول اختلافات قانون قابل تفسیر و تنفیذ میباشند. در صورت بروز هرگونه اختلاف، کاربر وشرکت Company منحصراً به محل ایراد ضرر و حوزه قضائی در صلاحیت داد گاه های ایالتی و فدرال که درکانتی لس آنجلس، کالیفرنیا و منطقه مرکزی کالیفرنیا، به ترتیب تقدم و تأخررضایت می دهند، و از هر حقی همچون محل ایراد ضرر، حوزه قضائی صلاحیت دار یا تصدیع و ناسازگاری از چنین دادگاهی صرفنظر میکنند.

قابلیت تفکیک

اگر هر مفادی از این قیود و شروط به نحوی نامعتبر، غیرنافذ و یا غیر قابل اجرا شناخته شود، سایر مفاد کاملاً لازم الاجرا، معتبر و موثر باقی خواهند ماند و مفاد نامعتبر و غیر نافذ و غیر قابل اجرا باید به گونه ای اصلاح شود که تا حدی که توسط قانون مجاز است قابل اجرا و معتبر باشد.

پرسشها و نظرات

در صورتی که کاربران پرسشی یا نکته مورد بحثی در رابطه با قیود و استفاده این وب سایت داشته باشند، لطفاٌ با مدیر سایت ارشد به آدرس پست الکترونیکی زیر تماس بگیرند:

استفاده کنندگان همچنین می توانند که با مدیر سایت به آدرس زیر مکاتبه کنند:

Southern California Gas Company
Webmaster - SoCalGas.com
555 W. Fifth Street
GT 21F2
Los Angeles, California 90013

10/14/2011 بروزرسانی